0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Krótkie podsumowanie 3 lat kanału Excel i Adam

3 lata Excel i Adam

3 lata Excel i Adam

To już ponad 3 lata mojego kanału Excel i Adam. Kiedy zaczynałem to nie pamiętałem jaki to był znak, który zmieniał odwołania względne na bezwzględne. Na szczęście teraz już wiem, że to znak dolara $ i w dodatku, że istnieje skrót klawiszowy F4, który łatwo pochodzi przechodzić pomiędzy różnymi rodzajami odwołań.

Kanał założyłem głównie dlatego, że usłyszałem, że jeśli chcesz poznać dany temat to zacznij go uczyć. Wtedy poznasz go znacznie lepiej niż jeśli byś się uczył tylko dlatego. Właśnie dlatego chce podziękować widzom za ich pytania.

Aktualnie na kanale jest ponad 250 filmów publicznych, filmy wyświetlane są dla ponad 1 700 subskrybentów, średnio ponad 1 500 razy na dzień co w sumie przełożyło się na ponad 800 000 wyświetleń. Poprowadziłem kilka webinarów, stworzyłem dwa płatne kursy wideo i jeden darmowy i odpowiedziałem na setki pytań.

Moja rodzina przez te 3 lata powiększyła o córeczkę Hanię, która ma już 2 i pół roku, a w drodze jest kolejny bobas (tym razem syn).

W planach na przyszłość są kolejne filmy, kursy i przede wszystkim pierwsze szkolenie online
https://exceliadam.pl/szkolenia/praktyczny-raport-online

Mam też w głowie projekt książki na temat Excela.

Chce podziękować wszystkim za oglądania filmów, śledzenie kanału, pytania i wsparcie. Dziękuje i do usłyszenia.

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić to napisz do mnie. Ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — 3 lata Excel i Adam