0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Adam Kopeć — ekspert w dziedzinie Excela

Microsoft MVP (Most Valuable Professionals)

Zapewniam kompleksowe szkolenia stacjonarne i online. Dzięki nim odkryjesz tajniki formuł, funkcji i makr, które pomogą Ci automatyzować procesy, analizować dane, tworzyć wykresy i wiele więcej. 

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z Excelem, czy jesteś już zaawansowanym użytkownikiem, mam kursy dopasowane do potrzeb Twoich oraz Twojego biznesu.

excel szkolenia online - Adam Kopec

PUBLIKACJE

Okładka przód Excel SuperHero
Książka Mistrz Excela - Adam Kopeć

ARTYKUŁY BRANŻOWE

Publikuję także w pismach branżowych, gdzie piszę o Excelu i jego możliwościach. Moje artykuły możesz znaleźć między innymi na sprzedaż24.pl oraz controlling-24.pl

Sprawdź przykładowe artykuły:

KURSY ON-LINE

Swoją wiedzę przekazuję w formie szkoleń online, które znajdziesz na platformie Udemy, na której zebrałem spore grono zadowolonych klientów. A więcej na temat tych kursów przeczytasz TUTAJ

uczestników kursów

ocena

|

recenzji kursów

SZKOLENIA STACJONARNE

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się także podczas szkoleń stacjonarnych.

Są to szkolenia szyte na miarę po to, by moi kursanci wynieśli z nich praktyczne umiejętności, które mogą natychmiast wykorzystać w codziennej pracy.

W trakcie moich zajęć nie tylko przekazuję wiedzę teoretyczną, ale również skupiam się na praktycznych zastosowaniach. Dzięki temu uczestnicy zyskują pewność siebie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym, a nauka staje się inspirująca i efektywna.

YOUTUBE

wyświetleń

subskrybentów

filmów

Sprawdź, jakie filmy dla Ciebie przygotowałem » kliknij obrazek i przejdź do YouTube

MICROSOFT MOST VALUABLE PROFESSIONAL

Od 7 lat utrzymuję tytuł Microsoft MVP, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jest to nagroda przyznawana przez firmę Microsoft ekspertom w dziedzinie technologii, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą ze społecznością.

Microsoft MVP - Adam Kopeć

Co o moich szkoleniach mówią inni?

Przeczytaj referencje