Jak skutecznie tworzyć raporty i analizować dane w Excelu?

czyli szkolenie online, na które składa się 8 spotkań online po 2 godziny każde, podczas których nauczysz się jak praktycznie zarządzać danymi w Excelu i tworzyć skuteczne raporty.

Spotkanie będę organizowane na zasadzie webinarów, które będą nagrywane (na wszelki wypadek, gdybyś nie mógł wziąć udziału w webinarze) i zostanie udostępnione wszystkim uczestnikom szkolenia, również jako forma ewentualnej powtórki. Planowany termin rozpoczęcia spotkań to 15 stycznia od 19:00 do 21:00 i kolejne szkolenia są zaplanowane co tydzień w czwartki w tych samych godzinach.

Tematyka spotkań,

które krok po kroku wprowadzą Cię w
Analizowanie Danych i Tworzenie Raportów w  Excelu to m.in.:

 • jak tworzyć tabele zwykłe i przestawne
 • jak sortować i filtrować dane, również w sposób zaawansowany
 • jak prezentować dane na wykresach, żeby wyglądały profesjonalnie, ale również zwracały uwagę na najistotniejsze różnice
 • jak wyszukiwać dane i szybko łączyć dzięki temu np: Cenę z konkretnym zamówieniem/produktem
 • jak sprawnie korzystać ze skrótów klawiszowych, żeby przyspieszyć swoją pracę w Excelu
 • czemu odwołania do komórek i zakresów oraz rozróżnianie ich rodzajów (jak np: odwołania 3D) są takie ważne
 • czemu walidacja danych może się przydać i jak dzięki niej i kilku funkcjom osiągnąć listy rozwijane zależne od siebie, czyli w zależności od wybrania wartości na jednej liście zmieniały się możliwe wartości do wyboru na drugiej liście
 • i wiele więcej…

Ze względu, że szkolenie będzie rozpięte w czasie będziemy mieli nawet okazję omówić tematy zasugerowane przez uczestników

Do każdego spotkania dostaniesz zestaw 3 plików excela do praktyki i ćwiczeń:

i

Plik początkowy, na którym pracujemy podczas filmów, czyli plik z przygotowanymi danymi, które będziemy dopiero poddawać obróbce przez serię filmów.

i

Plik końcowy, czyli postać pliku początkowego, po wykonaniu wszystkich operacji z filmów.

i

Plik z ćwiczenia oraz z wynikami ćwiczeń. Na jednym arkuszu będziesz miał przedstawiony problem do samodzielnego rozwiązania, a na drugim wynik końcowy ćwiczenia (np: ze wstawioną formułą). W przygotowaniu.

A jako BONUS:

Darmowy kontakt mailowy w kwestii zadań wykonywanych na spotkaniach i w dodatkowych ćwiczeń przez cały okres szkolenia oraz do miesiąca po jego zakończeniu.

Czyli jeśli masz pytanie do funkcjonalności pokazywanych na spotkaniach, albo masz problemy z poradzeniem sobie z ćwiczeniami, możesz śmiało pisać na specjalny adres mailowy, tak długo aż zrozumiesz tematykę poruszaną na spotkaniach lub ćwiczenie.

To wszystko za jedyne:

297 zł

100% Gwarancja

100% Gwarancja zwrotu pieniędzy

Posłuchaj. Na szkolenie masz 100% gwarancję. Oznacza to, że jeśli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie, to wystarczy jeden mail, a Twoje pieniądze wrócą do Ciebie. Pamiętaj masz 100% gwarancji, więc śmiało możesz przetestować szkolenie, czy na pewno jest dla Ciebie.

Podsumowanie

Na szkolenie online Praktyczny Raport i Analiza Danych składa się:

 • 8 spotkań tłumaczących krok po kroku zarządzanie i analizę danych oraz tworzenie raportów w Excelu
 • 3 pliki z przykładami i ćwiczeniami wybranych funkcjonalności do każdego spotkania
 • Konsultacje mailowe dotyczące spotkań i ćwiczeń nawet do miesiąca po zakończeniu szkolenia
 • 100% gwarancji satysfakcji, czyli jeśli po pierwszym szkoleniu stwierdzisz, że jednak to szkolenie nie jest dla Ciebie odzyskasz swoje pieniądze.
297
Pobieram

Ze względu na to, że to będzie pierwsze organizowane przeze mnie szkolenie online oraz zbliżające się święta, dostajesz to szkolenie w niższej cenie. Kolejne szkolenia online organizowane przeze mnie będą już droższe.
Dodatkowo przypominam Ci, że będzie miał wpływ na tematykę szkolenia i spotkań, wystarczy, że napiszesz jaki temat Cię interesuje z czym masz problemy i ten temat może zostać uwzględniony w tematach spotkań.

Dziś za jedyne 297

Dostępne nawet w środku nocy