0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Kurs analizy danych

Jak skutecznie tworzyć raporty i analizować dane w Excelu?

czyli kurs analizy danych, na który składa się 8 spotkań online po 2 godziny każde, podczas których nauczysz się jak praktycznie zarządzać danymi w Excelu i tworzyć skuteczne raporty.

Spotkania będą organizowane na zasadzie webinarów, które będą nagrywane (na wszelki wypadek, gdybyś nie mógł wziąć udziału w webinarze) i zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom szkolenia, również jako forma ewentualnej powtórki. Planowany termin rozpoczęcia spotkań to 15 stycznia od 19:00 do 21:00 i kolejne szkolenia są zaplanowane co tydzień w czwartki w tych samych godzinach.

Cele kursu analizy danych, czyli dlaczego warto?

Kurs Analiza Danych w Excelu pozwoli Ci biegle zestawiać dostępne informacje, dzięki czemu w efekcie będziesz w stanie szybko i przejrzyście raportować swoje wyniki. Taka umiejętność na pewno pomoże Ci w pracy, ale także w życiu codziennym, np. podczas zarządzania domowym budżetem. W czasach zawirowań na rynkach finansowych i w dobie galopującej inflacji to właśnie kurs analizy danych stanowi kompendium niezbędnej wiedzy połączonej z efektywną praktyką. Podczas mojego szkolenia nauczysz się nie tylko zestawiać i analizować dane, ale także, wyciągać na ich podstawie wnioski, które doprowadzą Cię do kreatywnego szukania rozwiązań problemów. Nie musisz być ekonomistą, czy matematykiem, ani posiadać specjalnych zdolności. To właśnie mój kurs i analiza danych w Excelu oparta na praktycznych przykładach nauczy Cię wszystkiego, co niezbędne, byś w realnym życiu mógł z powodzeniem zarządzać swoimi finansami, czy finansami przedsiębiorstwa. To także wiedza stosowana w praktyce przy analizie danych marketingowych, sprzedażowych, PR-owych i w wielu innych.

Tematyka spotkań w ramach kursu analizy danych,

które krok po kroku wprowadzą Cię w
Analizowanie Danych i Tworzenie Raportów w  Excelu to m.in.:

 • jak tworzyć tabele zwykłe i przestawne
 • jak sortować i filtrować dane, również w sposób zaawansowany
 • jak prezentować dane na wykresach, żeby wyglądały profesjonalnie, ale również zwracały uwagę na najistotniejsze różnice
 • jak wyszukiwać dane i szybko łączyć dzięki temu np: Cenę z konkretnym zamówieniem/produktem
 • jak sprawnie korzystać ze skrótów klawiszowych, żeby przyspieszyć swoją pracę w Excelu
 • czemu odwołania do komórek i zakresów oraz rozróżnianie ich rodzajów (jak np: odwołania 3D) są takie ważne
 • czemu walidacja danych może się przydać i jak dzięki niej i kilku funkcjom osiągnąć listy rozwijane zależne od siebie, czyli w zależności od wybrania wartości na jednej liście zmieniały się możliwe wartości do wyboru na drugiej liście
 • i wiele więcej…

Ponieważ kurs i analiza danych będą rozpięte w czasie, to będziemy mieli nawet okazję omówić tematy zasugerowane przez uczestników. Do każdego spotkania dostaniesz zestaw 3 plików Excela do praktyki i ćwiczeń:

i

Plik początkowy, na którym pracujemy podczas filmów, czyli plik z przygotowanymi danymi, które będziemy dopiero poddawać obróbce przez serię filmów.

i

Plik końcowy, czyli postać pliku początkowego, po wykonaniu wszystkich operacji z filmów.

i

Plik z ćwiczenia oraz z wynikami ćwiczeń. Na jednym arkuszu będziesz miał przedstawiony problem do samodzielnego rozwiązania, a na drugim wynik końcowy ćwiczenia (np: ze wstawioną formułą). W przygotowaniu.

A jako BONUS do kursu analizy danych:

Darmowy kontakt mailowy w kwestii zadań wykonywanych na spotkaniach i dodatkowych ćwiczeń przez cały okres kursu analizy danych oraz do miesiąca po jego zakończeniu..

Czyli, jeśli masz pytanie do funkcjonalności pokazywanych na spotkaniach, albo masz problemy z poradzeniem sobie z ćwiczeniami, możesz śmiało pisać na specjalny adres mailowy, tak długo aż zrozumiesz tematykę poruszaną na spotkaniach lub prawidłowo wykonasz ćwiczenie.

To wszystko za jedyne:

297 zł

100% Gwarancja

100% Gwarancja zwrotu pieniędzy

Posłuchaj. Na szkolenie masz 100% gwarancję. Oznacza to, że jeśli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie, to wystarczy jeden mail, a Twoje pieniądze wrócą do Ciebie. Pamiętaj masz 100% gwarancji, więc śmiało możesz przetestować szkolenie, czy na pewno jest dla Ciebie.

Podsumowanie

Na szkolenie online Praktyczny Raport i Analiza Danych składa się:

 • 8 spotkań tłumaczących krok po kroku zarządzanie i analizę danych oraz tworzenie raportów w Excelu
 • 3 pliki z przykładami i ćwiczeniami wybranych funkcjonalności do każdego spotkania
 • Konsultacje mailowe dotyczące spotkań i ćwiczeń nawet do miesiąca po zakończeniu szkolenia
 • 100% gwarancji satysfakcji, czyli jeśli po pierwszym szkoleniu stwierdzisz, że jednak to szkolenie nie jest dla Ciebie odzyskasz swoje pieniądze.
297
Pobieram
Ze względu na to, że to będzie pierwsze organizowane przeze mnie szkolenie online oraz zbliżające się święta, dostajesz to szkolenie w niższej cenie. Kolejne szkolenia online organizowane przeze mnie będą już droższe.
Dodatkowo przypominam Ci, że będzie miał wpływ na tematykę szkolenia i spotkań, wystarczy, że napiszesz jaki temat Cię interesuje z czym masz problemy i ten temat może zostać uwzględniony w tematach spotkań.

Dziś za jedyne 297

Dostępne nawet w środku nocy