0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Szkolenie excel online

Microsoft Excel to jeden z najbardziej popularnych oraz chętnie wybieranych programów do analizy danych. Sprawdza się znakomicie zarówno w przypadku mniejszej ilości informacji, jak i kiedy trzeba operować olbrzymimi bazami. Przy okazji system dokonuje różnej maści obliczeń, poczynając od najprostszych działań, a kończąc na precyzyjnych wyliczeniach opartych o skomplikowane algorytmy. Korzystanie z tych wszystkich funkcji wymaga jednak odpowiedniej wiedzy. Szkolenie Excel online pozwoli Ci swobodnie poruszać się nie tylko po podstawowych funkcjonalnościach programu, ale także odsłoni jego mniej znane zakamarki, które potrafią być nieodzownym wsparciem w codziennej pracy. Co ważne jednak nie wszyscy potrzebują poznawać system od A do Z. Jeśli powiesz, czego potrzebujesz do wykonywania obowiązków lub opiszesz, jakie opcje uczyniłyby Twoje życie łatwiejszym, możesz skorzystać ze szkolenia Excel dopasowanego do konkretnych oczekiwań. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Jak wygląda nauka?

Chociaż opieram się na swojej wiedzy i doświadczeniu z tysięcy przeprowadzonych dotychczas kursów, nie chcę, aby szkolenie z Excela miało sztywne ramy. Elastycznie reaguję na potrzeby grupy. Zależy mi, żeby informacje o np.: danych w tabelach, formach wykresów lub obliczeniach miały nie tylko teoretyczny charakter, ale mogły być później wykorzystywane w praktyce. Oczywiście posiadam przykładowe plany szkoleniowe, gotowe do zastosowania w szerokiej gamie przypadków, ale równie dobrze da się je potraktować jako podpowiedź przed rozmową ze mną na temat odpowiedniego szkolenia. Może okazać się, że pomimo oczekiwań szkolenie Exel w przypadku Twojej firmy lub wykonywanego zawodu niekoniecznie przyniesie wymierne efekty. Program posiada ogromny, wydawać by się mogło nieograniczony potencjał, ale nie stanowi rozwiązania dla wszystkich problemów obliczeniowych.

Terminy kursów oraz materiały do nauki

Jak wygląda szkolenie Excel online? Twoje problemy i postępy śledzę za pomocą specjalnego oprogramowania. Dzięki niemu można zobaczyć, co druga osoba robi na monitorze. Pozwala to korygować błędy lub rozwiązywać wątpliwości w czasie rzeczywistym. Co najlepsze wszystko odbywa się w dowolnym dla Ciebie miejscu! Wystarczy, że masz dostęp do komputera i internetu. Preferuję szkolenie z Excela w dni robocze, ale do tej kwestii podchodzę elastycznie. Standardowo kursy planuję na 8 godzin, choć w tym temacie także wiele zależy od indywidualnych potrzeb. Kursantom materiały dostarczam w formie elektronicznej. Mowa o plikach Excela, co pozwala z jednej strony oswoić się z programem, a z drugiej przyspieszyć proces nauki. Zadania oraz wiedza zawarta w plikach dotyczy tych funkcjonalności, które zdecydowałeś się poznać. Stawiam na praktycznie zgłębienie tematu, a jeśli po szkoleniu będziesz miał pytania o przesłane pliki, oferuję konsultacje mailowe.

Cena — czyli ile mnie to będzie kosztowało?

Dla wielu drażliwy temat, ale najpierw powinieneś zastanowić się co zyskasz? Co gdy będziesz szybciej wykonywał standardowe czynności i dzięki temu zyskasz czas na rzeczy ważniejsze i przynoszące więcej korzyści. Co gdy nauczysz się tak przygotowywać raporty i prezentować wizualnie dane, że inni ludzie błyskawicznie zrozumieją co chcesz pokazać i powiedzą „Ooo, to o to chodziło”. „Bardzo czytelna prezentacja danych”. Co gdy… Zastanów się co możesz zyskać i ile to jest dla Ciebie warte, bo chodzi o to, żebyśmy uzyskali tzw. sytuację win-win, czyli Ty zyskujesz i ja zyskuję. Jeśli nie potrafimy się tak umówić, to nie robimy interesu, a Tobie radzę szukać innego rozwiązania, albo całkiem zaniechać naukę Excela. Oszczędzisz dzięki temu swój i mój czas. Napisz jakiego szkolenia potrzebujesz najbardziej, dla ilu osób, gdzie, a przygotuję wycenę dla Ciebie. Albo prześlij mi swój numer telefonu to do Ciebie oddzwonię. Na koniec krótka historia o wartości wiedzy: 
Specjalista został poproszony o przybycie do hali produkcyjnej, gdzie zepsucie maszyny spowodowało zatrzymanie się całej linii produkcyjnej. Specjalista podszedł do niej, popatrzył, podumał stuknął trzy razy młotkiem i maszyna zaczęła działać. Potem specjalista zażyczył sobie 500 zł za wykonaną usługę. Właściciel firmy oburzony, że specjalista zażyczył sobie 500zł za 3 uderzenia młotkiem zażądał faktury, na której który miało być dokładnie opisane za co specjalista żąda takiej kwoty.   Specjalista dostarczył fakturę. Widniały na niej dwie pozycje: Uderzenie młotkiem – 5zł Wiedza gdzie trzeba uderzyć – 495zł

Szkolenie Excel online — wygodny sposób na naukę

Znajomość Excela jest niezwykle przydatna w czasach, kiedy analizie poddajemy wiele danych. Moje szkolenia online z Excela dadzą szansę na szybką naukę bez stresu i wielu godzin spędzonych na poznawaniu zasad jego działania. Pokażę Ci, że Excel można poznać i nauczyć się jego obsługi naprawdę szybko! Oferuję szkolenie Excel dla przedsiębiorców wieczorową porą, a także wprowadzenie do Excela, szkolenie dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Chętnie wprowadzę Cię w świat Excela, pokażę Ci podstawowe możliwości tego programu oraz wytłumaczę jak formatować dane. Jeśli jednak chcesz poznać jego zaawansowane funkcję moje szkolenia to doskonały wybór właśnie dla Ciebie! Szkolenie z Excela online to szansa na naukę lub rozszerzenie swojej wiedzy w wygodnej formie, bez wychodzenia z domu. Dzięki temu, że oferuję kilka szkoleń, możesz wybrać dogodne dla siebie, które pozwoli Ci nauczyć się podstaw lub dowiedzieć się czegoś więcej. 

Szkolenie z Excela — co możesz zyskać?

Excel to program, bez którego trudno byłoby funkcjonować w wielu branżach. Jego znajomość pozwoli Ci podnieść swoją wartość na rynku pracy. Nietrudno zauważyć, że na wielu stanowiskach jest ona wymagana. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby znać Excela, rozumieć jego funkcje, zdawać sobie sprawę z możliwości, jakie oferuje. Dzięki temu podniesiesz swoją wartość na rynku pracy. Moje szkolenie z Excela daje szansę na zaistnienie w różnych branżach. Gwarantuję Ci, że pomoże w wielu czynnościach życiowych. Excel to program, którego funkcje mogą znacznie ułatwić życie. Jego funkcjonalność pozwala zautomatyzować wiele zadań. Właśnie dlatego program ten wykorzystuje się w finansach, rachunkowości, w pracy menedżerów czy administracji. Nie zastanawiaj się i zapisz się na szkolenie z Excela online już dziś. Przekonasz się, że warto! O sile tego programu wiedzą nawet dzieci, które w szkole uczą się jego obsługi, aby w dorosłym życiu wiedzieć, jak wygląda jego obsługa. Znajomość tego programu może znacznie ułatwić im znalezienie zatrudnienia. 

Potrzebujesz szkolenia z Excela?

Chcesz, żebyś Ty albo Twoim pracownicy szybciej i sprawniej
działali w Excelu?