0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Jak Tabele Przestawne pomogą Ci, w szyki i prosty sposób, zarządzać danymi i wyciągać te informacje, których najbardziej potrzebujesz?

czyli jak wyko­rzy­stać tabel przestawnych, do zarządzania danymi, grupowania, podsumowywania i wyciągania informacji, by zarzą­dzać danymi szybko i sprawnie, np: do tworzenia raportów sprzedaży.

  Dane są bardzo ważne w arkuszach kalkulacyjnych takich jak Microsoft Excel, ale jest ważniejsza rzecz. To umiejętność wybrania tych danych, które są dla Ciebie najważniejsze np: do stworzenia raportu sprzedaży swoich pracowników.  Zarządzanie danymi, czyli m.in. tworzenie raportów ułatwiają funkcjonalności tworzenia Tabel Przestawnych. Zapisz się teraz, a w pierwszej kolejności dostaniesz: 
 

12 filmów

które wprowadzą Cię krok po kroku w Tabele Przestawne i ich funkcjonalności w Excelu: 

 
TP 01 - Podstawy Tabel PrzestawnychPodstawy Tabel Przestawnych, czyli: Wstawianie, tworzenie i usuwanie tabeli przestawnej. Przestawianie pól w tabeli przestawnej. Skrót klawiszowy do wstawienia tabeli przestawnej. Układ tabeli przestawnej — układ tabelaryczny. Odświeżanie tabeli przestawnej. 
TP 01 - Grupowanie danych po dacieGrupowanie danych po dacie, czyli: Grupowanie danych po dacie w tabeli przestawnej. Sumy końcowe.
TP 03 - Formatowanie liczboweFormatowanie liczbowe:, czyli poprawne nakładanie formatowania liczbowego w tabelach przestawnych. 
TP 04 - Grupowanie liczb i tekstuGrupowanie liczb i tekstu:czyli Grupowanie liczb całkowitych. Grupowanie liczb dziesiętnych. Grupowanie tekstu. 
TP 05 - Podsumuj pole wartościPodsumuj pole wartości:, czyli Różne sposoby podsumowywania pola wartości. Jak podsumowywać wiele razy po tym samym polu. Zmiana nazw pól w tabeli przestawnej. Szybkie wyciągniecie informacji z tabeli przestawnej po nałożonych kryteriach. 
TP 06 - Wykres przestawnyWykres przestawny:, czyli wstawianie wykresu przestawnego. Połączenie wykresu przestawnego z tabelą przestawną. Pola na wykresie przestawnym. 
TP 07 - Filtry w tabelach przestawnychFiltry w tabelach przestawnych:, czyli jak korzystać z filtrów przy tabelach przestawnych. Jak stworzyć serię arkuszy po przefiltrowanym polu. Fragmentatory jako filtry. 
TP 08 - Pokazywanie wartości jako % z…Pokazywanie wartości jako % z…:, czyli pokazywanie wartości jako % sumy końcowej, % sumy kolumny, % sumy wiersza. Automatyczne dopasowanie szerokości kolumny podczas aktualizacji. Połączenie fragmentatora z kilkoma tabelami przestawnymi. 
TP 09 - Suma bieżąca, różnica poprzedniSuma bieżąca, różnica poprzedni:, czyli Pokazywanie wartości jako suma bieżąca, różnica poprzedni, % różnica poprzedni. 
TP 10 - Procent sumy elementu nadrzędnegoProcent sumy elementu nadrzędnego:, czyli Pokazywanie wartości jako % sumy elementu nadrzędnego, % sumy wiersza nadrzędnego, % sumy kolumny nadrzędnej. Style tabeli przestawnych. 
TP 11 - Ranking i zapamiętywanie ustawień tabel przestawnychRanking i zapamiętywanie ustawień tabel przestawnych: , czyli Ranking czyli numerowanie od największych wartości do najmniejszych lub od najmniejszych do największych. Tabele przestawne z jednego zbioru danych pamiętają jedne ustawienia jak to obejść. 
TP 12 - Nowe pole obliczeniowe w tabeli przestawnejNowe pole obliczeniowe w tabeli przestawnej:, czyli Jak dodać pole obliczeniowe do tabeli przestawnej, którego nie ma w oryginalnych danych. 

TP 01 — Podstawy Tabel Przestawnych 

 

TP 12 — Nowe pole obliczeniowe w tabeli przestawnej 

 

3 pliki excela do praktyki i ćwiczeń:

i
Plik początkowy, na którym pracujemy podczas filmów, czyli plik z przygotowanymi danymi, które będziemy dopiero poddawać obróbce przez serię filmów. 
i
Plik końcowy, czyli postać pliku początkowego, po wykonaniu wszystkich operacji z filmów. 
i
Plik z ćwiczenia oraz z wynikami ćwiczeń. Na jednym arkuszu będziesz miał przedstawiony problem do samodzielnego rozwiązania, a na drugim wynik końcowy ćwiczenia (np: ze wstawioną formułą). W przygotowaniu.

A jako BONUS:

Darmowy kontakt mailowy w kwestii zadań wykonywanych w filmach i dodatkowych ćwiczeń.

Czyli jeśli masz pytanie do funkcjonalności pokazywanych w filmach, albo masz problemy z poradzeniem sobie z ćwiczeniami, możesz śmiało pisać na specjalny adres mailowy, tak długo aż zrozumiesz tematykę poruszaną w filmie lub ćwiczenie.

To wszystko za jedyne:

37zł

100% Gwarancja

100% Gwarancja zwrotu pieniędzy

Posłuchaj. Na cały kurs masz 30 dni gwarancji. Masz aż 30 dni, żeby sprawdzić cały kurs i jeśli w tym okresie stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie wystarczy jeden mail, a Twoje pieniądze wrócą do Ciebie. Przez 30 dni możesz spokojnie wypróbować cały kurs, obejrzeć filmy. Pamiętaj masz 100% gwarancji.

Podsumowanie

Na kurs Sortowanie i Filtrowanie w Excelu Krok po Kroku składa się:

  • 12 filmów tłumaczące krok po kroku sortowanie i filtrowanie w Excelu
  • 3 pliki z przykładami i ćwiczeniami wybranych funkcjonalności
  • Konsultacje mailowe dotyczące filmów i ćwiczeń
  • 100% gwarancji satysfakcji
37zł
Pobieram

Dziś za jedyne 37zł

Dostępne nawet w środku nocy