0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Excel dla przedsiębiorców wieczorową porą

czyli szkolenie z Excela przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, które skupia się na analizie i prezentacji danych.

Po pierwsze, jest prowadzony o wygodnej dla przedsiębiorców wieczorowej porze (od 21 do 22) online raz w tygodniu, gdy można już zostawić obowiązki dnia codziennego, a dzieci, jeśli je masz, powinny już spać, albo radzą sobie same ?
P.S. spotkania są nagrywane

Po drugie, są do niego dołączone dodatkowe materiały (filmy instruktażowe, pliki Excela i dodatkowe ćwiczenia), do których możesz zajrzeć w dowolnej wygodnej dla Ciebie chwili.
Po trzecie, dostajesz dodatkową godzinę konsultacji z trenerem prowadzącym, którą możesz wykorzystać w przeciągu miesiąca, po zakończeniu oficjalnej części kursów, w dowolny wybrany przez Ciebie sposób, czy to na dodatkową naukę, rozwiązanie problemów z formułami, czy przygotowanie przez trenera prostego arkusza w Excelu. 

 Partnerzy

Entrepreneur Impet Polska

 Co da Ci ten kurs?

Jeśli kiedyś miałeś problem z odpowiedzią na pytanie jaki Twój produkt przynosi największy zysk, który sprzedawca ma najlepsze wyniki i w jakim województwie, ile to będzie netto/brutto albo chciałeś przedstawić dane w czytelny sposób, żeby klient bez problemu śledził tok Twoich obliczeń to, a nawet dużo więcej, zapewni Ci ten kurs 😀

Zbieranie danych jest ważne, ale same dane nic Ci nie dadzą, jeśli nie jesteś w stanie wyciągnąć z nich wniosków. W tym może Ci pomóc Excel i ten kurs.

Filtrowanie i sortowanie danych to jedne z najprostszych z operacji, ale już one ułatwiają odpowiedzi na pytania, kogo trzeba zwolnić, a komu warto dać premie, żeby został z nami na długie lata 😉 A na tych operacjach nie kończą się możliwości Excela.

Przechowywanie danych w tabelach, grupowanie ich, raportowanie przy pomocy tabel przestawnych, podsumowania za pomocą różnych funkcji i czytelna prezentacja za pomocą właściwych wykresów.

Jako przedsiębiorca już powinieneś poznać kilka zalet Excela przy zarządzaniu firmą, pracownikami, sprzedażą produktów, obliczaniem wynagrodzenia, obliczaniem zysków i strat, wyszukiwaniem danych, prostym prognozowaniu, analizie co jeśli.

Ten kurs pozwoli Ci usystematyzować wiedzę jaką masz i jeśli jeszcze nie jesteś Mistrzem Excela, również poznać nowe możliwości, dzięki którym Excel może przyspieszyć Twoją pracę.

6 spotkań online

W ramach kursu planowanych jest 6 spotkań, gdzie omówimy najważniejsze tematy związane z analizą i prezentacją danych. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 28 lutego. Po kolei będą to:

 1. Rodzaje odwołań do komórek na różnych przykładach — temat na rozgrzewkę 😉
 2.  Tabele Excela, czyli dlaczego warto kazać traktować Excelowi zbiór danych jako tabelę.
 3.  Sposoby na wyszukanie/powiązanie danych i jakie problemy mogą temu towarzyszyć.
 4.  Tabele przestawne — jak dzięki nim możesz szybko podsumować i pogrupować dane.
 5.  Formatowanie warunkowe, czyli sposoby na wyróżnienie danych, które są dla Ciebie najważniejsze.
 6.  Wykresy, czyli jak dobrze prezentować swoje dane.

Materiały szkoleniowe dostępne online

Kolejnym ważnym elementem kursu są materiały szkoleniowe, które zostaną Ci udostępnione na naszej platformie.

Są to przede wszystkim filmy instruktażowe, które łącznie trwają aż 14 godzin i 42 minuty, ale spokojnie nie musisz ich oglądać wszystkich. Filmy są pogrupowane w działach (patrz zwinięte menu poniżej) i każdy film jest dokładnie podpisany, żebyś mógł łatwiej poznać, które filmy mogą okazać się dla Ciebie przydatne.

Filmy powtarzają i poszerzają materiał spotkań online, o ważne funkcjonalności Excela, których nie sposób w ich trakcie omówić.

Do każdego działu z tej części są dostępne pliki Excela z materiałami, które są wykorzystane podczas nagrywania filmów oraz ich wersje końcowe. Dodatkowo każdy dział to też pliki z ćwiczeniami, żebyś mógł sam przetestować znajomość poznanych tematów. Pamiętaj przy ćwiczeniach uzupełniać plik z punktacją byś mógł śledzić swoje postępy i obserwować jak osiągasz kolejne kolejne poziomy zaawansowania w Excelu, aż do Mistrza Excela.

Działy Excela omówione w materiałach dostępnych online
 1. Rodzaje odwołań do komórek 
  • Względne
  • Bezwzględne
  • Mieszane
  • 3D
 2. Konsolidacja danych
 3. Sortowanie danych
 4. Filtrowanie danych
 5. Filtry zaawaansowane
 6. Funkcje bazodanowe
 7. Tabele Excela
 8. Operacje na tekście 
  • Polecenie Tekst jako kolumny
  • Flash Fill (Wypełnienie Błyskawiczne)
  • Przykładowe funkcje tekstowe
  • Wyrównanie w poziomie vs. Scalanie komórek
 9. Formatowanie wartości w komórkach 
  • Walutowe i inne sposoby formatowania liczb
  • Dat i czasu
  • Formatowanie niestandardowe
 10. Skróty klawiszowe
 11. Formatowanie warunkowe
 12. Tabele Przestawne
 13. Poprawność danych, czyli jak ograniczyć wartości możliwe do wpisania w komórkach wartości
 14. Nazwy w Excelu
 15. Wykresy
 16. Grupowanie danych
 17. Drukowanie
 18. Funkcje i operacje logiczne
 19. Analiza danych
 20. Wyszukiwanie danych
  • Hiperłącza do arkuszy
  • Funkcje WYSZUKAJ.PIONOWO, PODAJ.POZYCJĘ i INDEKS
 21. Ochrona danych
 22. Pobieranie danych z różnych źródeł do Excela
 23. Analiza warunkowa danych
 24. Wstęp do makr i kodu VBA

 Dodatkowa godzina indywidualnych konsultacji

Każdy przedsiębiorca jest indywidualny, czyli przede wszystkim ma swoje indywidualne problemy, dlatego w ramach tego kursu dostajesz dodatkowo 1 godzinę indywidualnych (1 na 1) konsultacji z naszym trenerem prowadzącym online.

Tą godzinę możesz wykorzystać w dowolny sposób powiązany z kursem, czyli np: możesz omówić dowolny z działów Excela omawiany podczas tego kursu, a nawet wyjść trochę poza nie np: pomówić o dodatku PowerQuery w Excelu, albo może chcesz się dowiedzieć więcej na temat VBA.

Możesz też zlecić naszemu trenerowi przygotowanie prostego arkusza w Excelu, albo analizę Twoich arkuszy, czy można je zoptymalizować?

Cokolwiek zajmie 1 godzinę czasu 😉 Ważne, że masz 1 miesiąc na umówienie daty konsultacji po zakończeniu kursu, czyli po ostatnim spotkaniu online 🙂 Wystarczająco długo, a zarazem wystarczająco krótko, żeby Cię zmobilizować, do wykorzystania wiedzy, którą zdobędziesz podczas tego kursu.

 Certyfikat

Zawsze przyjemnie jest móc pokazać innym co udało się Ci się osiągnąć, zdobyć lub nauczyć, dlatego w ramach tego kursu dostaniesz od nas imienny certyfikat, który prześlemy Ci za darmo na terenie Polski.

Przykładowy certyfikat

To wszystko za jedyne:

297 zł

Opinie kursantów

Na rynku jest całą masa książek o Excelu. Ta przypadłą mi do gustu. Jest napisana od podwórka. Nikt nie rodzi się ekspertem i wiedzę musi mieć wyłożoną w odpowiedni sposób. Panu Adamowi to się udało. Kolorowe odnośniki porządkują sposób korzystania z niej. Otwierając stronę dzięki kolorom wiem co będzie tam wyjaśnione. Jest to ciekawy klucz na przekazywanie informacji w sposób uporządkowany. Polecam tą pozycję 
Waldek

Opinia z Literia.pl

Korzystam z niej czasem encyklopedycznie, czasem czytam sobie caly rozdzial, ktory mnie interesuje. Swietnie napisana, ale trzeba wlozyc troche swojej pracy, zeby naprawde sie nauczyc. Wiedza to skarb na ktory trzeba sobie zapracowac. Przyklady sa jasne, tlumaczenie nie pozostawia nic do zyczenia. Goraco polecam ! 
Bogdan

Opinia z Literia.pl

 

Nasz trener

Miłośnik Excela Adam KopećAdam Kopeć, czyli Miłośnik Excela 😀

Autor dwóch książek o Excelu wydanych przy współpracy z redakcją Komputer Świat:
1. Mistrz Excela w 20 dni
2. Excel w przykładach

Prowadzi kanał na YouTube pod nickiem Excel i Adam, na którym jest udostępnione ponad 500 filmów publicznie, ma ponad 4000 subskrybentów, i około 2500 tysiąca wyświetleń filmów dziennie. Prowadzi również stronę www powiązaną z tym kanałem.

Poprowadził już dziesiątki szkoleń zarówno stacjonarnych jak i online.

Wciąż poznaje nowe sztuczki i dodatki Excela oraz sposoby na jak najlepsze przekazywanie wiedzy.

Podsumowanie, czyli co dostaniesz

 1. 6 webinarów, na których będziesz mógł zadawać trenerowi pytania na chacie, a poza nimi, będziesz mógł zadawać pytania drogą mailową 😉 (wartość 200 zł)
 2. Ponad 14 godzin filmów instruktażowych tłumaczących działanie różnych funkcjonalności Excela (wartość 197 zł)
 3. Pliki Excela do filmów oraz dodatkowe pliki z ćwiczeniami (wartość 50 zł)
 4. Indywidualną godzinną konsultację z trenerem na wybrany przez Ciebie temat dotyczący Excela (wartość 97 zł)
 5. Imienny certyfikat wysyłany na terenie Polski (bezcenny 😉 )

Kiedy startujemy

Pierwsze spotkanie online zaplanowane jest na 28 lutego.

Promocja walentynkowa

Ponieważ mamy okres walentynkowy dlatego do 17 lutego, każdy zakup do godziny 23:59:59, będzie oznaczał wykupienie dwóch miejsc na kursie.

Twój dostęp dziś za jedyne 297zł

 W szerzeniu wiedzy o Excelu wspierają mnie ludzie z:

Entrepreneur Impet Polska