0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Jak Sortowanie i Filtrowanie w Excelu pomoże Ci zarządzać danymi i wyciągać te informacje, których najbardziej potrzebujesz?

czyli jak wyko­rzy­stać sor­to­wa­nie, fil­try i fil­try zaawan­so­wane, by zarzą­dzać danymi szybko i sprawnie, np: do tworzenia raportów sprzedaży.

Dane są bardzo ważne w arkuszach kalkulacyjnych takich jak Microsoft Excel, ale jest ważniejsza rzecz. To umiejętność wybrania tych danych, które są dla Ciebie najważniejsze np: do stworzenia raportu sprzedaży swoich pracowników.  Zarządzanie danymi, czyli m.in. tworzenie raportów ułatwiają funkcjonalności Sortowania i Filtrowania (również zaawansowanego). Zapisz się teraz, a w pierwszej kolejności dostaniesz: 

23 filmy

które wprowadzą Cię krok po kroku w Sortowanie i Filtrowanie w Excelu: 

SF 01 - Sortowanie - Podstawowe zasadySortowanie — Podstawowe zasady, czyli jak powinny być uporządkowane dane, żeby łatwo było je sortować i w jakich sytuacjach, możesz zepsuć powiązanie pomiędzy danymi (kolejność w wierszach). 
SF 01 - Sortowanie - Podstawowe zasadySortowanie — kolejność sortowania i kolejność oryginalna, czyli jeśli sortuje kolejne kolumny, to która będzie uznana za najważniejszą podczas kolejności danych oraz jak zapamiętać oryginalną kolejność przed posortowaniem. 
SF 03 - Sortowanie - Okno sortowaniaSortowanie — Okno sortowania, czyli gdzie znaleźć więcej możliwości sortowania i jak wygodnie zarządzać kolejnością sortowania. 
SF 04 - Sortowanie - Sortowanie po liście niestandardowejSortowanie — Sortowanie po liście niestandardowej, czyli jak sortować po liście niestandardowej, czyli np: po dniach tygodnia i/lub miesiącach. 
SF 05 - Sortowanie w poziomieSortowanie — W poziomie, czyli gdzie znaleźć funkcjonalność do sortowania w poziomie.
SF 06 - Sortowanie - Puste kolumny w danychSortowanie — Puste kolumny w danych, czyli jak sobie poradzić z sortowaniem, gdy szef zmusi Cię by wstawić w dane puste kolumny sztucznie rozdzielające dane.
SF 07 - Sortowanie - Losowa kolejnośćSortowanie — Losowa kolejność, czyli jak sprawić, żeby dane zostały posortowane losowo.
SF 08 - Filtrowanie - Podstawowe zasadyFiltrowanie — Podstawowe zasady, czyli jak powinny być uporządkowane dane do filtrowania i podstawy filtrów.
SF 09 - Filtrowanie - Rodzaje filtrów i filtry niestandardoweyFiltrowanie — Rodzaje filtrów i filtry niestandardowe, czyli jak różnią się filtry dla liczb, dat, tekstu i co dają filtry niestandardowe.
SF 10 - Filtrowanie - Z zaznaczenia i kopiowanie przefiltrowanych danychFiltrowanie — Z zaznaczenia i kopiowanie przefiltrowanych danych, czyli jak zrobić filtrowanie na podstawie zaznaczonego obszaru i jak prosto skopiować przefiltrowane dane.
SF 11 - Filtrowanie - Liczby zaczynające się od 1Filtrowanie — Liczby zaczynające się od 1, czyli jak znaleźć te liczby, które zaczynają się od cyfry 1.
SF 12 - Filtrowanie - 2 filtry na 1 arkuszuFiltrowanie — 2 filtry na 1 arkuszu, czyli jak można mieć 2 zbiory danych w 1 arkuszu i mieć na nich osobne filtry. 
SF 13 - Filtrowanie - Liczba porządkowa dla przefiltrowanych danychFiltrowanie — Liczba porządkowa dla przefiltrowanych danych, czyli jak stworzyć liczbę porządkową, która będzie pokazywać prawidłowy, czyli kolejny numer wiersza nawet po przefiltrowaniu danych.
SF 14 - Konsolidacja danychKonsolidacja danych, czyli jak łączyć (konsolidować) ze sobą dane.
SF 15 - Usuwanie duplikatówUsuwanie duplikatów, czyli jak prosto usuwać duplikaty.
SF 16 - Filtry zaawansowane - Podstawowe zasadyFiltry zaawansowane — Podstawowe zasady, czyli jak stworzyć filtr zaawansowanych i nałożyć go na zbiór danych.
SF 17 - Filtry zaawansowane - Kryterium oraz i lubFiltry zaawansowane — Kryterium ORAZ i LUB,, czyli jak tworzyć filtry zaawansowane dla kryterium oraz, a jak dla kryterium lub.
SF 18 - Filtry zaawansowane - Dokładna nazwaFiltry zaawansowane — Dokładna nazwa, czyli jak wyszukać dokładną nazwę/tekst, a nie wszystkie nazwy zaczynające się np od "Muszelki".
SF 19 - Filtry zaawansowane - Formuły jako kryteriumFiltry zaawansowane — Formuły jako kryterium, czyli jak użyć formuły jako kryterium filtru zaawansowanego.
SF 20 - Filtry zaawansowane - Więcej formułFiltry zaawansowane — Więcej formuł, czyli jeszcze dodatkowy przykład z formułą jako kryterium filtru.
SF 21 - Filtry zaawansowane - Unikalne wartości po kryteriumłFiltry zaawansowane — Unikalne wartości po kryterium, czyli jak znaleźć unikalne wartości, które spełniają określone kryteria.
SF 22 - Filtry zaawansowane - Które elementy 2 listy na 1 liścieFiltry zaawansowane — Które elementy 2 listy na 1 liście, czyli jak znaleźć te elementy, które są na zarówno na liście 1 jak i 2, albo jak znaleźć elementy z 2 listy, których nie ma na liście 1.
SF 23 - Filtry zaawansowane - Kopiowanie wyników do innego arkusza i plikuFiltry zaawansowane — Kopiowanie wyników do innego arkusza i pliku, czyli jak wstawiać wyniki filtrów zaawansowanych do innych arkuszy i plików. 

SF 01 — Sortowanie — Podstawowe zasady 

 

SF 05 — Sortowanie W poziomie 

 

SF 13 — Filtrowanie — Liczba porządkowa dla przefiltrowanych danych 

 

SF 21 — Filtry zaawansowane — Unikalne wartości po kryterium 

3 pliki excela do praktyki i ćwiczeń:

i
Plik początkowy, na którym pracujemy podczas filmów, czyli plik z przygotowanymi danymi, które będziemy dopiero poddawać obróbce przez serię filmów. 
i
Plik końcowy, czyli postać pliku początkowego, po wykonaniu wszystkich operacji z filmów. 
i
Plik z ćwiczenia oraz z wynikami ćwiczeń. Na jednym arkuszu będziesz miał przedstawiony problem do samodzielnego rozwiązania, a na drugim wynik końcowy ćwiczenia (np: ze wstawioną formułą). W przygotowaniu. 

A jako BONUS:

Darmowy kontakt mailowy w kwestii zadań wykonywanych w filmach i dodatkowych ćwiczeń.

Czyli jeśli masz pytanie do funkcjonalności pokazywanych w filmach, albo masz problemy z poradzeniem sobie z ćwiczeniami, możesz śmiało pisać na specjalny adres mailowy, tak długo aż zrozumiesz tematykę poruszaną w filmie lub ćwiczenie.

To wszystko za jedyne:

37zł

100% Gwarancja

100% Gwarancja zwrotu pieniędzy

Posłuchaj. Na cały kurs masz 30 dni gwarancji. Masz aż 30 dni, żeby sprawdzić cały kurs i jeśli w tym okresie stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie wystarczy jeden mail, a Twoje pieniądze wrócą do Ciebie. Przez 30 dni możesz spokojnie wypróbować cały kurs, obejrzeć filmy. Pamiętaj masz 100% gwarancji.

Podsumowanie

Na kurs Sortowanie i Filtrowanie w Excelu Krok po Kroku składa się:

  • 23 filmy tłumaczące krok po kroku sortowanie i filtrowanie w Excelu
  • 3 pliki z przykładami i ćwiczeniami wybranych funkcjonalności
  • Konsultacje mailowe dotyczące filmów i ćwiczeń
  • 100% gwarancji satysfakcji
37zł
Pobieram
Dodatkowo ponieważ to pierwsze z cyklu podobnych szkoleń, to jeśli po zakupie zasugerujesz mi wartościową poradę co mogę dodać, co zmienić, żeby szkolenie było bardziej wartościowe i przyjemne w odbiorze, to dostaniesz 1 kurs za darmo (kursy w przygotowaniu: Tabele Przestawne, Podstawy Makr, Wyszukiwanie danych w Excelu).

Dziś za jedyne 37zł

Dostępne nawet w środku nocy