0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Znajdę to na YouTube po co mam płacić?

W dzisiejszych czasach niemal wszystko możesz znaleźć na YouTube. Dlaczego w takim razie opłaca się kupować kurs wideo albo przychodzić na szkolenie? Ponieważ w ten sposób oszczędzasz czas.

To prawda, że możesz znaleźć odpowiedzi na YT czy w Google, ale pojawia się inny problem. Zajmuje to dużo czasu, bo na jednej stronie znajdziesz fragment wiedzy, na innej kolejny fragment, a na trzeciej znów te same informacje tylko w innej postaci, dlatego, gdy masz kurs czy bierzesz udział w szkoleniu korzystasz z tego, że wiedza jest uporządkowana i masz dostęp do trenera (mailowo lub na żywo), któremu możesz zadawać bezpośrednio pytania.

Moje filmy

Sam udostępniam na YT ponad 300 filmów, za darmo i nie boję się tego, bo Ci którym zależy na czasie i fachowej obsłudze wolą zapłacić mi niż użerać się z tym samemu, czy to ucząc się, czy próbując napisać formuły.

Ile kosztuje Cię samodzielna nauka?

To proste obliczenia, jeśli Twoja godzina pracy jest warta 20zł (dla niektórych to mało, dla niektórych już OK) to, załóżmy, że poświęcisz zaledwie 40 godzin (1 tydzień), żeby nauczyć się podstaw zarządzania danymi. Sam uczę się 3 lata, a dalej nie wiem wszystkiego. To wychodzi 800zł za naukę podstaw, bo nie oszukujmy się — po tygodniu nie będzie ekspertem. Będzie Ci brakowało jeszcze wprawy i wiedzy, żeby z tego korzystać szybko i sprawnie, czyli przed tobą jeszcze tygodnie samodzielnej nauki.

Oszczędzaj swój czas i ucz się ze mną:

Jeśli nie cenisz swojego czasu to śmiało ucz się ode mnie z YouTube, ale jeśli dla Ciebie Twój czas jest wartościowy, to skorzystaj  ze szkolenia (grupowego lub indywidualnego, nie tylko z Excela) – oszczędzisz swój czas i nerwy.

Ewentualnie jeszcze możesz przeszukać zasób moich kursów, które wychodzą taniej ponieważ nie wymagają, aż takiego intensywnego mojego udziału jak szkolenie.

Sam uczę się Excela intensywnie od 3 lat, a jeszcze zostaje sporo nauki przede mną (np.: VBA, którego zacząłem się uczyć). Dlatego Twoje pytania pozwalają mi odkrywać nowe możliwości Excela.