Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Funkcje tablicowe w innych funkcjach przeważnie nie potrzebują Ctrl + Shift + Enter — sztuczki #66

Jak działają funkcje tablicowe?


Funkcje tablicowe w innych funkcjach przeważnie nie potrzebują Ctrl + Shift + Enter — sztuczki #66

Leonid Koyfman z YouTube pokazuje świetną sztuczkę jak policzyć ilość unikalnych liczb, która nie wymaga Ctrl + Shift + Enter.

Zobacz:

   1. Formułę do policzenia unikalnych numerów, które używa funkcji SUMA, CZĘSTOŚĆ i JEŻELI, a nie wymaga Ctrl + Shift + Enter.
   2. Formułę do policzenia unikalnych numerów, które używa funkcji SUMA, CZĘSTOŚĆ i ZNAK.LICZBY, a nie wymaga Ctrl + Shift + Enter.
   3. Policz dominanty, za pomocą funkcji ILE.LICZB i WYST.NAJCZĘŚCIEJ.TABL bez Ctrl + Shift + Enter.
   4. Dodaj wynik formuły korzystającej z funkcji MACIERZ.ILOCZYN i SUMA, a nie wymaga Ctrl + Shift + Enter.
   5. Dodaj wynik formuły korzystającej z funkcji REGLINW i SUMA, a nie wymaga Ctrl + Shift + Enter.

Funkcje tablicowe umieszczone w innych funkcjach przeważnie nie potrzebują zatwierdzenia za pomocą Ctrl + Shift + Enter

Rozróżnienia:

   1) Formuły tablicowe to formuły, które zawierają operacje lub funkcje które działają na tabelach danych. Formuły tablicowe mogą dostarczyć wielu wyników lub pojedynczy wynik. 
   2) Operacja tablicowa jest aktem działa na tablicy, a następnie dostarczania tablicy wynikowej. 
   3) Funkcje tablicowe są wbudowanymi funkcjami Excela, które wykonują operacje na tablicach.

P.S.

Wpis na podstawie Excel Magic Trick 1042

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Funkcje tablicowe w innych funkcjach przeważnie nie potrzebują Ctrl + Shift + Enter — sztuczki #66