Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Wykresy przebiegu w czasie — wykres w 1 komórce — porada #127

Jak wykres przebiegu w czasie w 1 komórce?


Wykresy przebiegu w czasie — wykres w 1 komórce — porada #127

Wykresy przebiegu w czasie - wykres w 1 komórce - porada #127

Czasami masz potrzebę stworzyć zaledwie mały wykres, który zmieściłby się w 1 komórce. Wystarczy wtedy wykorzystać tzw. Wykres przebiegu w czasie.

Klikasz komórkę, w której chcesz umieścić wykres przebiegu w czasie, a następnie z karty Wstawianie przykładowy Wykres przebiegu w czasie np: liniowy. Otwiera się nowe okno, gdzie masz podany miejsce (komórki), gdzie zostaną umieszczone wykresy oraz prośba o podanie zakresu. Po zaakceptowaniu zakresów Excel wstawia wykres w wybraną komórkę.

Jeśli zaznaczy większy obszar komórek do wstawiania to musisz zaznaczyć odpowiednio większy obszar danych im odpowiadający, czyli przeważnie mający taką samą ilość wierszy.

Przy wykresach przebiegu w czasie ciekawą opcją jest możliwość zaznaczenia maksymalnego i minimalnego punktu. Wystarczy, że w karcie Projektowania Wykresów przebiegu w czasie zaznaczysz pola wyboru Punkt najwyższej wartości i Punkt najniższej wartości.

Warto jeszcze zmienić im kolory rozwijając opcję Kolor znacznika.

Jeśli chcesz możesz łatwo zmienić rodzaj wykresu w komórce po prostu inny typ w karcie projektowania.

Wykresów przebiegu w czasie nie można zwyczajnie usunąć klawiszem Delete. Trzeba użyć opcji Wyczyść, która znajdziesz m.in. w karcie Projektowanie Narzędzia Wykresów przebiegu w Czasie.

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić to napisz do mnie. Ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Wykresy przebiegu w czasie — wykres w 1 komórce — porada #127