Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Nagranie warsztatu online z 17 grudnia [wersja obrobiona]


Nagranie warsztatu online z 17 grudnia [wersja obrobiona]

Nagranie warsztatu online z 17 grudnia [wersja obrobiona]

17 grudnia przeprowadziłem warsztat z Excela online tematyka jaka została poruszona to:

  • ile czasu możesz zaoszczędzić dzięki skrótom klawiszowym (szczególnie przy sumowaniu),
  • jaki wpływ ma formatowanie liczbowe na dane w Excelu, jak je wykorzystać na swoją korzyść (57:00 min),
  • jak proste jest korzystanie z tablic przestawnych — łatwiejsze niż myślisz (1:20:12 min)

Ten film jest wersją obrobioną z całości nagrania z Google Hangouts (warsztatu online), czyli wywaliłem większość rzeczy związane z błędami technicznymi, podczas warsztatu oraz dodałem zbliżenia na najważniejsze elementy Excela.

Mimo pewnych trudności uważam, że był sukcesem i będę robił podobne warsztaty online na żywo i zamieszczał z nich nagrania.

Plik, z którego korzystam na warsztacie możesz pobrać pod adresem:
https://exceliadam.pl/download/Excel-warsztat-17-grudnia.xlsx

Jeśli Cię to interesuje to oryginalny plik zostawiłem na YT tylko go ukryłem — pod spodem:


Excel — Warsztat online 17 grudnia wersja oryginalna [nieobrobiona]

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Nagranie warsztatu online z 17 grudnia [wersja obrobiona]