Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Excel 2013 — SHEET, SHEETS czyli ARKUSZ i ARKUSZE i XOR Rzut okiem #2

SHEET, SHEETSXOR

Możesz już pobrać Excela 2013 wraz z całym pakietem Microsoft Office. Niestety na razie tylko w wersji angielskiej. W związku z tym mogą się pojawić trudności w rozróżnianiu nazw funkcji. W poniższym filmie zobaczysz krótką analizę funkcji SHEET (ARKUSZ), SHEETS (ARKUSZE) i XOR (XOR).

Zobacz pełny spis porównawczy funkcji Excela 2013 po polsku, angielsku i niemiecku.

Excel 2013 Rzut okiem #2 — SHEET, SHEETS i XOR oraz polskie i angielskie nazwy funkcji

Pobieranie

Pobierz plik Excela 2013 wykorzystany w filmie — pobierz.

Pakiet Office 2013 do pobrania.

Opis zawartości filmu

Z powyższego wideo dowiesz się jak działa kilka nowych funkcji w Excelu 2013. Mowa tu o SHEET, SHEETS i XOR. Po polsku są to odpowiednio ARKUSZ, ARKUSZEXOR.

SHEET (ARKUSZ) zwraca numer, który oznacza jego kolejność na liście arkuszy.
SHEETS (ARKUSZE) zwraca liczbę arkuszy, która jest wykorzystywana w zaznaczeniu.
XOR (XOR) jest to logiczna funkcja, która zwraca prawdę tylko w sytuacji, gdy na podanej liście występuje tylko raz prawda.
Wszystkie te funkcje są nowe — dodane zostały w Excelu 2013.

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Excel 2013 Rzut okiem #2 — SHEET, SHEETS i XOR oraz polskie i angielskie nazwy funkcji