Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Excel 2010 — Niespodzianka przy wklejaniu — porada 3

Excel 2010 — Co wklejasz ze schowka?

Schowek to przydatne urządzenie w Excelu. Możesz w nim trzymać wiele elementów do wklejania. 

Jeśli chcesz możesz ustawić Excel tak, że wyświetli Ci schowek jeśli dwa razy naciśniesz Ctrl + C.
Wystarczy, że przestawisz jedną opcję w schowku Excela.

Dodatkowo w wideo poniżej zobaczysz w działaniu skrót do wklejania specjalnych: Ctrl + Alt + V. Zobaczysz również kombinację klawiszy, którą uruchomisz wklejanie specjalnych w dowolnej wersji Excela. Po kolei naciskaj w Excelu:

  • Alt
  • E
  • L

Na wideo dowiesz się również co wklejasz ze schowka w Excelu, gdy komórka skopiowana do schowka zmieni swoją wartość przez działanie formuły. Wynik może Cię zaskoczyć ponieważ wartość komórki Excela się zmienia, a wartość pokazywana w schowku Excela zostaje niezmienna.

Excel 2010 — Niespodzianka przy wklejaniu — porada 3

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Excel 2010 — Niespodzianka przy wklejaniu — porada 3