Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Automatyczne wstawianie przecinka miejsca dziesiętnego — Porada #136

Jak sprawić żeby Excel automatycznie wstawiał przecinek, czyli miejsca dziesiętne?


Automatyczne wstawianie przecinka miejsca dziesiętnego — Porada #136

Automatyczne wstawianie przecinka miejsca dziesiętnego - Porada #136

Żeby Excel za Ciebie wstawiał przecinek, czyli miejsce dziesiętne potrzebujesz wejść w Menu Plik, następnie Opcje — Zaawansowane i tam zaznaczyć pole wyboru Automatycznie wstaw przecinek dziesiętny.

Teraz jeśli chcesz wpisać wartość 1,15 wystarczy, że wpiszesz w komórkę 115 i zatwierdzisz, przecinek wstawi się automatycznie.

Wadą tego rozwiązania jest to, że jeśli chcesz wpisać 3,00 to musisz wpisać 300 i dopiero zatwierdzić.

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić to napisz do mnie. Ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Automatyczne wstawianie przecinka miejsca dziesiętnego — Porada #136

Excel 2010 — Uciekający przecinek — porada 15

Excel 2010 i przecinek dziesiętny

Dlaczego suma w excelu, z wyglądu, identycznych liczb daje dwa różne wyniki?
Wynika to z dokładności dziesiętnej, czyli odpowiedniego formatowania. Chodzi dokładnie o to, ile miejsc po przecinku pokazuje Excel. 

Zobacz jak formatowanie może wprowadzić w Excelu w błąd i dowiedz się jak dopasować dokładność dziesiętną, czyli ilość liczb rozwinięcia dziesiętnego po przecinku. Dowiedz się co robi Excel, gdy zmieniasz liczbę miejsc po przecinku.


Excel 2010 — Uciekający przecinek — porada 15

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — 
Excel 2010 — Uciekający przecinek — porada 15