Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Excel 2013 ortografia polska w angielskim Excelu i Wordzie

Polski w angielskim Excelu?

Sprawdzanie ortografii i gramatyki jest bardzo istotne w Wordzie, trochę mniej w Excelu. Ale jak sobie poradzić, kiedy masz zainstalowaną wersję angielską pakietu Office, a Ty chcesz sprawdzać polską gramatykę, ortografię i pisownię? Okazuje się, że jest to możliwe wystarczy, że zainstalujesz odpowiedni pakiet. Możesz do niego się dostać bezpośrednio z Worda albo Excela.

W Wordzie 2013 zostały wprowadzone nowe możliwości przy sprawdzaniu poprawności pisowni (klawisz F7). Pojawiły panel boczny, gdzie zobaczysz m.in. synonimy (bardziej przydatne dla języka angielskiego), a w wersji angielskiej będziesz mógł nawet usłyszeć wymowę wyrazu. 

Przy okazji zobacz jak możesz skopiować dane z Excela do Worda, żeby tekst wyglądał przyjaźnie. Wystarczy, że skorzystasz przy wklejaniu z kombinacji klawiszy:

  • Ctrl + V
  • Ctrl
  • T

Zobacz szczegóły w filmie poniżej.

Excel 2013 ortografia polska w angielskim Excelu i Wordzie

Pakiety językowe

Strona, z której pobierzesz wybrany pakiet językowy (np: polski) do sprawdzania pisowni : https://office.microsoft.com/en-us/office-language-options-FX102851176.aspx

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Excel 2013 ortografia polska w angielskim Excelu i Wordzie