Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Pobieranie darmowej wersji pakietu Microsoft Office

Jak pobrać darmową wersję pakietu Microsoft Office?

Darmową wersję pakietu Microsoft Office, z której możesz korzystać przez 30 dni możesz pobrać ze strony:

https://office.microsoft.com/pl-pl/try/


Microsoft Office — Pobieranie darmowej wersji pakietu Microsoft Office

Potrzeba jest jeszcze żebyś był zalogowany na stronie Microsoftu. Niech Cię nie przestraszy, to że od początku piszą Ci ile to kosztuje, przyciski kup itp. 

Strona do pobrania darmowej wersji Pakietu Microsoft Office na 30 dni

Strona do pobrania darmowej wersji Pakietu Microsoft Office na 30 dni

Darmowa wersja Microsoft Office jest dostępna przez 30 dni. Ważne jest żebyś pamiętał, żeby przed końcem tego terminu anulować subskrypcję. Możesz nawet anulować tego samego dnia, w którym ją pobrałeś, a będziesz mógł korzystać za darmo z pakietu Microsoft Office przez 30dni. 

W wideo możesz zobaczyć, że anuluję subskrybcję (data nagrania filmu 29 marca), a darmową wersję mam aktywną jeszcze do 28 kwietnia. 

Dlatego, że Microsoft na Offica założył subskrybcję, potrzebujesz karty kredytowej lub konta paypal, żeby pobrać darmową wersję Office. Na szczęście jest kilka rozwiązań, które ograniczą Ci koszty karty kredytowej:

np: mBank wydaje tzw eKartę, która służy do płacenia przez internet, możesz nią płacić jak kartą kredytową, a nie pobiera opłat, z wyjątkiem aktywacji.

Możesz też założyć konto w AliorSync (tu możesz się zapisać z mojego polecenia). Jego karta debetowa działa przy płaceniu jak kredytowa, a jest darmowa, całe konto jest darmowe.

Możesz też łatwo założyć konto PayPal.

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Microsoft Office — Pobieranie darmowej wersji pakietu Microsoft Office