Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Skróty klawiszowe — zaznaczanie obszarów — porada #59

Jak łatwe jest zaznaczanie obszarów w Excelu dzięki skrótom klawiszowym?

Zaznaczanie obszarów jest potrzebne w Excelu, żeby szybko zmieniać formatowanie, kopiować i porządkować dane oraz by szybko wpisywać formuły. 


Skróty klawiszowe — zaznaczanie obszarów — porada #59

Zaznaczanie obszarów zrealizujesz za pomocą tych skrótów klawiszowych:

  • Shift + Strzałki — Powiększ zaznaczenie co 1 komórkę w danym kierunku,
  • Ctrl + Shift + Strzałki — Powiększ zaznaczenie do końca wiersza bądź kolumny,
  • Ctrl + Shift + End — Zaznacz wszystko do ostatniej komórki z danymi,
  • Ctrl + Shift + Home — Zaznacz wszystko do komórki A1,
  • Ctrl + A — Zaznacz cały arkusz,
  • Ctrl + Shift + 8 — Zaznacz całą tabelę ,
  • Shift + Spacja — Zaznacz wiersz w którym aktualnie jesteś,
  • Ctrl + Spacja — Zaznacz kolumnę w której aktualnie jesteś, 
  • Alt + ; — Zaznacz tylko widoczną część danych po tym jak schowasz wiersze lub kolumny,
Skróty klawiszowe do zaznaczania obszarów

Skróty klawiszowe do zaznaczania obszarów

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Skróty klawiszowe — zaznaczanie obszarów — porada #59