Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Skróty klawiszowe do formatowania — porada #61

Jak szybko formatować komórki dzięki skrótom klawiszowym?

Zmiana formatowania komórek to podstawa w Excelu. Dlatego tak ważne jest żebyś poznał skróty klawiszowe do formatowania.


Skróty klawiszowe do formatowania — porada #61

Szybkie formatowanie komórek osiągniesz dzięki tym skrótom klawiszowym:

 • Ctrl + B — Pogrub tekst,
 • Ctrl + I — Pochyl tekst,
 • Ctrl + U — Podkreśl tekst,
 • Ctrl + Shift + 7 — Obramowanie na około zaznaczonego obszaru,
 • Ctrl + Shift + Znak minus — Usuwa obramowanie na około zaznaczonego obszaru,
 • Ctrl + Shift + 4 — Formatowanie walutowe,
 • Ctrl + Shift + 5 — Formatowanie procentowe,
 • Ctrl + Shift + 1 — Formatowanie liczbowe 2 miejsca po przecinku,
 • Ctrl + Shift + ~ — Formatowanie ogólne,
 • Ctrl + 1 — Otwiera okno formatowania komórek,
 • Ctrl + Shift + F — WOtwiera okno formatowania komórek na zakładce Czcionka,
 • Ctrl + Shift + U — Rozwija i zwija pasek formuły,
 • Alt + Enter — Wstawia nową linię w pasku formuły,
Skróty klawiszowe do formatowania

Skróty klawiszowe do formatowania

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Skróty klawiszowe do formatowania — porada #61