Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Wypełnianie w prawo w dół i Ctrl + Enter — Porada #139

Jak szybko wypełniać wartości w Excelu?


Wypełnianie w prawo w dół i Ctrl + Enter — Porada #139

Wypełnianie w prawo w dół i Ctrl + Enter - Porada #139

W Excelu masz kilka opcji szybkiego wypełniania w dół (Ctrl + D), w prawo (Ctrl + R), w lewo , w górę i jeszcze zatwierdzanie Ctrl + Enter.

Wszystkie opcje wypełniania działają tak jak ich nazwy wskazują, czyli wypełnij w prawo oznacza, że wypełnia wartościami ze skrajnie lewych komórek w prawo na zaznaczonym obszarze.

Natomiast skrót Ctrl + Enter pozwala na wypełnienie formułą lub wartością dowolnie zaznaczony obszar. Wartość, którą będziemy wypełniać zaznaczony obszar musi być w aktywnej komórce

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić to napisz do mnie. Ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Wypełnianie w prawo w dół i Ctrl + Enter — Porada #139

Skróty klawiszowe i formuły oraz funkcje — porada #57

Jakie skróty klawiszowe pomagają przy pracy z formułami i funkcjami?

Formuły i funkcje to podstawa przy obliczeniach w Excelu. Dlatego tak ważne jest znać te skróty klawiszowe, które wesprą Cię w pracy z nimi — ułatwią ją i przyspieszą.
.


Skróty klawiszowe i formuły oraz funkcje — porada #57

Do skrótów klawiszowych powiązanych z działaniem formuł i funkcji należą:

  • Ctrl + R — Wypełnij do prawej formułą z uzupełnionej komórki,
  • Ctrl + D — Wypełnij do dołu formułą z uzupełnionej komórki,
  • Alt + = — Wstaw funkcję suma,
  • Ctrl + Enter — Wypełnij aktualne zaznaczenie wpisywaną wartością lub formułą,
  • F2 — Edytuj zaznaczoną komórkę,
  • Ctrl + Shift + U — Rozwiń lub zwiń pasek formuły,
  • Ctrl + ` — Pokaż wszystkie formuły,
  • F4 — Zmień typ odwołania (Postaw w odpowiednich miejscach $ przy nazwie komórki),
  • Esc — Anuluj wpisywanie.
Skróty klawiszowe związane z formułami i funkcjami

Skróty klawiszowe związane z formułami i funkcjami

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Skróty klawiszowe i formuły oraz funkcje — porada #57