Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

MIN JEŻELI i MAX JEŻELI (po 3 przykłady) MAX i MIN z 1 kryterium — sztuczki #37

Jak wartość MAX i MIN z ustawionym 1 kryterium?

Zobacz, jak obliczyć MIN i MAX z jednym warunkiem. 


Automatycznie dodawanie wszystkich sum częściowych (5 metod) — sztuczki #36

Zobacz, jak obliczyć minimalną i maksymalną ilość sprzedaży dla każdego pracownika za pomocą:

   1. Funkcji BD.MIN
   2. Funkcji BD.MAX
   3. Formuły tablicowej z funkcją MIN i JEŻELI wymaga Ctrl + Shift + Enter
   4. Formuły tablicowej z funkcją MAX i JEŻELI, która wymaga Ctrl + Shift + Enter
   5. MIN.K warunkowe obliczenia z funkcji programu Excel 2010 AGREGUJ z matematyczną operacją dzielenia macierzy w argumencie tablicy, które nie wymaga Ctrl + Shift + Enter
   6. MAX.K warunkowe obliczenia z funkcji programu Excel 2010 AGREGUJ z matematyczną operacją mnożenia macierzy w argumencie tablicy, które nie wymaga Ctrl + Shift + Enter

Na podstawie Excel Magic Trick 1013

P.S.

Wpis na podstawie Excel Magic Trick 1013

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — MIN JEŻELI i MAX JEŻELI po 3 przykłady) MAX i MIN z 1 kryterium — sztuczki #37