Excel - kurs online - oferta dla każdego

Nie znasz dobrze obsługi Excela? A może nie znasz jej wcale? Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach i realiach, znajomość tego programu jest nie tylko niezbędna, ale przede wszystkim korzystna dla Ciebie samego. Moje szkolenie z Excela online pokaże Ci, że arkusz kalkulacyjny nie jest wcale Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem w porządkowaniu i analizie danych - nie tylko liczbowych. Stworzyłem kurs Excel online na każdym poziomie, zarówno dla osób początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych. Znajdziesz u mnie także szkolenie z Excela online dedykowane specjalnie przedsiębiorcom. Każdy kurs zawiera starannie wyselekcjonowany zakres wiedzy i zagadnień, które odpowiadają na ściśle sprecyzowane potrzeby jego użytkowników.


Excel - kurs online. Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy Excel i kurs online to dobre połączenie? Czy taka forma nauki pracy z arkuszem kalkulacyjnym może być efektywna? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Od lat z powodzeniem zajmuję się dzieleniem swoją wiedzą zdalnie. Ta forma nauki, szczególnie w ostatnim czasie, mocno zyskała na popularności, a jej techniki znacząco się rozwinęły. Abyś mógł biegle posługiwać się programem Excel, każdy swój kurs zaprojektowałem z ogromną starannością i w oparciu o zasady metodyki nauczania na odległość.

Jednak szkolenie z Excela online, to przede wszystkim ogromna wygoda dla Ciebie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, możesz uczyć się wraz ze mną z dowolnego miejsca i w wybranym przez siebie czasie. Dodatkowo każdy mój kurs Excela online zawiera materiały dydaktyczne dostępne dla Ciebie już po zakończeniu szkolenia. Krótkie nagrania filmowe, prezentujące różnego rodzaju działania w arkuszu kalkulacyjnym, które w dowolnej chwili możesz zatrzymać, odtworzyć ponownie, by jeszcze raz przeanalizować i utrwalić wiedzę, to doskonały sposób, by opanować Excel. Kurs online to nie tylko wygoda, to także oszczędność Twojego i mojego czasu - zamiast dojeżdżać w umówione miejsce, możemy poświęcić więcej chwil na ćwiczenia i praktykę.

Błędy w Excelu — krótkie omówienie #ADR! itd — widzowie #19

Jakie błędy pojawiają się w Excelu?


Błędy w Excelu — krótkie omówienie #ADR! itd — widzowie #19

Błędy w Excelu - krótkie omówienie #ADR! itd - widzowie #19

W Excelu jest 7 rodzajów błędów jakimi Excel Cię informuje o tym, że formuła nie może działać prawidłowo.

   #ZERO! — pojawia się gdy przy szukaniu przecięcia zakresy nie nachodzą na siebie (np: =E1:E7 F2:I2)
   #N/D! — brak wyszukiwanego elementu na liście (np: =WYSZUKAJ.PIONOWO(-1;E1:E3;1) w obszarze gdzie nie ma wartości mniejszej lub równej ‑1)
   #ADR! — formuła odwołuje się do adresy, który nie istnieje, najczęściej pojawia się gdy kopiujesz formułę do góry, załóżmy, że w komórce D4 masz SUMA(D1:D2) i kopiujesz o komórkę wyżej do D3 pojawia się błąd odwołania #ADR! ponieważ nie istnieje komórka D0, do której powinien się odwoływać Excel. 
   #DZIEL/0! — Błąd dzielenia przez zero np: =1/0
   #NAZWA? — Błąd nazwy — Excel informuje Cię, że podana nazwa nie jest żadną funkcją, ani nazwanym zakresem lub tabelą (np: =dsdas)
   #ARG! — błąd argumentu, pojawia się gdy np: podajesz funkcji tekst, a ona oczekuje liczby (np: =SUMA("DFAS"))
   #LICZBA! — przekroczyłeś zakres, dla którego Excel rozpoznaje liczby od ‑1 pomnożone przez 10 do potęgi 307 do 1pomnożone przez 10 do potęgi 307. 

P.S.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Excela lub nie wiesz jak coś zrobić do mnie o tym w komentarzu pod spodem albo napisz do mnie bezpośrednio, ja w miarę możliwości odpowiem na Twoje pytanie.

Excel i Adam - kontakt

Bezpośredni odnośnik do filmu na youtube — Błędy w Excelu — krótkie omówienie #ADR! itd — widzowie #19