0
0 Produkty w koszyku

No products in the cart.

Gratuluje zapisania się na darmowy webinar o podstawach Makr.  Webinar odbędzie się we wtorek 28 Lipca i najpóźniej we wtorek rano dostaniesz link do pokoju webinarowego i do pliku, na którym będziemy pracować. Do webinaru zostało jeszcze trochę czasu, więc teraz możesz zerknąć poniżej na inne usługi, które proponuje. 
Szkolenia są jednym z najbardziej efektywnych sposobów zdobywania wiedzy. Najwięcej wiedzy zostaje Ci po nich w pamięci – to głównie dzięki temu, że wykonujesz ćwiczenia. Przy okazji masz przy sobie eksperta, który może od razu odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości. Możesz wybrać szkolenie stacjonarne, które lepsze jest dla większej grupy, chociaż przy szkoleniach z Excela ta grupa powinna maksymalnie mieć 8–10 osób. To jest idealne jeśli chcesz przeszkolić swoich pracowników, ewentualnie, gdy udało Ci się zebrać kilka osób zainteresowanych tym samym szkoleniem – wychodzą wtedy mniejsze koszty na osobę. Zobacz szczegóły na temat szkoleń i gotowe programy. Drugą możliwością jest szkolenie on-line. Jest dostępne tylko jako szkolenie indywidualne, czyli dla 1 osoby. Przy nim zarówno temat, ilość godzin, czas i termin dopasowujemy do Twoich potrzeb. Chcesz poznać dokładnie tabele przestawne i możliwości jakie dają to skupimy się na nich, a może zależy Ci na sposobach na wyszukiwanie i filtrowanie danych – przerabiamy ten temat, który jest dla Ciebie najważniejszy. Napisz do mnie, a najlepiej podaj swój numer to oddzwonię i porozmawiamy o szczegółach. 
Potrzebujesz napisać skomplikowaną formułę obliczeniową, która będzie analizowała duży zakres danych u musi uwzględniać wiele kryteriów, a może potrzebujesz przygotować cały plik, z masą różnych formuł? Już znalezienie 1 formuły jest ciężkie, nie mówiąc o jej zrozumieniu, a co dopiero opracowanie całego pliku z formułami. A jeszcze musisz pamiętać o mechanizmach chroniących przed błędnym lub bezsensownym wynikiem. Potrzebujesz plik: 
  • podsumowujący sprzedaż i marże dla sprzedawców, różne w zależności od produktu i wielkości sprzedaży,
  • z dynamicznymi wykresami, które jasno przedstawią najważniejsze dane i będą się zmieniać w zależności od danych,
  • automatycznie uporządkowujący wyniki sprzedaży (czasy produkcji, wyniki wyścigów).
  • z tabelami przestawnymi raportującymi najważniejsze dane,
a może potrzebujesz całkiem innego pliku? W takim razie napisz do mnie ze szczegółami, a odciążę Cię w jego przygotowaniu. 
Miałeś problemy ze zrozumieniem formuły, którą znalazłeś w internecie albo dostałeś od swojego znajomego. Zaczęły Ci już puszczać nerwy, bo traciłeś na to swój cenny czas? Byłeś tak zdenerwowany, że w końcu powiedziałeś: 
Jak to k…a działa? 
Zrozumienie formuł, które pisała inna osoba bywa cholernie trudne, zwłaszcza jeśli jest dużo zagnieżdżonych funkcji. A może „odziedziczyłeś” po wcześniejszym pracowniku plik Excela i nie masz pojęcia o co w nim chodzi. Jak działają formuły? Jak połączone są dane, tabele itp? Czasem zrozumieć to co napisała inna osoba graniczy z cudem. Na szczęście możesz tego uniknąć. Dzięki mechanizmom Excela pomogę Ci prześledzić działanie formuł i zrozumieć ich działanie. Dzięki temu będziesz mógł je zastosować w każdej sytuacji. Konsultacje oszczędzą Ci wiele przekleństw i czasu jaki musiałbyś poświęcić, żeby zrozumieć 1 formułę, a czasem cały plik. A może masz problem z przełożeniem języka biznesowego na język Excela, czyli np.: chcesz napisać formułę liczącą premię dla pracownika w zależności od jego sprzedaży w danym miesiącu, a nie masz pojęcia jak się do tego zabrać. Oszczędź swoje nerwy i swój czas, niech brudną robotę (pisanie formuł) odwali za Ciebie Miłośnik Excela – skontaktuj się z nim.
Wideo dzisiaj jest coraz bardziej popularne jeśli chodzi o przekazywanie wiedzy. Ma dużą zaletę, bo możesz do niego wracać wielokrotnie i odtwarzać jeszcze raz ten fragment, który był dla Ciebie wyzwaniem. Wideo też pokazuje bardzo szczegółowo kroki wykonywanego procesu (np.: pisania formuły). Dlatego jeśli chcesz przekazać tą samą wiedzę wielu pracownikom albo szczegółowo zobaczyć tłumaczenie np.: danej formuły, to zamów wideo, a może nawet cały kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Ewentualnie masz jeszcze jedną możliwość – możesz zobaczyć już gotowe kursy – może tam znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. 

Chcesz opłacić szkolenie w Bitcoinach ?

Potrzebujesz więcej szczegółów?