Power BI przedsprzedaż

czyli kurs o narzędziu firmy Microsoft, które umożliwi Ci błyskawiczną analizę i interaktywną prezentacje danych.

Co da Ci ten kurs?

Jeszcze nie znam wszystkim szczegółów, ale zaledwie po kilku dniach nauki Power BI mogę Ci powiedzieć jak przydatne jest to narzędzie do szybkiej analizy i interaktywnej prezentacji zadań.

  1. Możesz zaimportować nawet miliony wierszy danych z przeróżnych źródeł.
  2. Możesz prezentować dane zmieniające się w czasie.
  3. Może prezentować dane na mapie świata.
  4. Możesz wykonywać przeróżne obliczenia.
  5. Możesz tworzyć relacje pomiędzy tabelami.
  6. Możesz dzielić swoje Dashboardy online.

To zaledwie część możliwości POWER BI jakie zdążyłem poznać, a jest ich jeszcze trochę 😉

Materiały szkoleniowe dostępne online

Kolejnym ważnym elementem kursu są materiały szkoleniowe, które zostaną Ci udostępnione na naszej platformie.

Są to przede wszystkim filmy instruktażowe, które łącznie prawdopodobnie będą trwały 5-6 godzin.

Filmy będą pogrupowane w działach i każdy film jest dokładnie podpisany, żebyś mógł łatwiej poznać, które filmy mogą okazać się najbardziej przydatne dla Ciebie.

Filmy powtarzają i poszerzają materiał spotkań online, o ważne funkcjonalności Excela, których nie sposób w ich trakcie omówić.

Do każdego działu z tej części są dostępne pliki Excela z materiałami, które są wykorzystane podczas nagrywania filmów oraz ich wersje końcowe. Dodatkowo każdy dział to też pliki z ćwiczeniami, żebyś mógł sam przetestować znajomość poznanych tematów. Pamiętaj przy ćwiczeniach uzupełniać plik z punktacją byś mógł śledzić swoje postępy i obserwować jak osiągasz kolejne kolejne poziomy zaawansowania w Power BI, aż do Mistrza Power BI 😀

Kurs PowerBI w przedsprzedaży tylko:

57 zł

Zarezerwuj miejsce dla siebie w przedsprzedażowej cenie

Gdzie jest haczyk?

Możesz mieć kurs na temat Power BI w bardzo przystępnej cenie, tylko będziesz musiał na niego trochę poczekać.
Szacuję, że będę potrzebował około miesiąca, żeby kupić angielskojęzyczne kursy, może jakąś książkę, przestudiować inne materiały, które znajdę oraz poeksperymentować z samym narzędziem, że na tej podstawie nagrać filmy i przygotować materiały do kursu.

Warunkiem jest, że do 2 marca musi się zebrać przynajmniej 5 chętnych i zarezerwuje sobie kurs w przedsprzedaży za zaledwie 47zł (cena docelowa będzie wynosić od 97zł do 147zł). Jeśli znajdzie się chociaż tylu chętnych, to będę wiedział, że jest sens poświęcać moje pieniądze (ceny kursów angielskojęzycznych to przeważnie od 50 do 200 $ amerykańskich – przemnóż sobie to razy 4 na złotówki) i czas, żeby ten kurs przygotować.

Jeśli jednak nie zbierze się wystarczająca liczba chętnych, to śmiałkom, którzy zarezerwują swoje miejsca zwrócę pieniądze i dam stały dostęp do nagrania z webinaru o PowerBI oraz linki do wartościowych materiałów o PowerBI, które do tej pory znalazłem.

Opinie kursantów

Na rynku jest całą masa książek o Excelu. Ta przypadłą mi do gustu. Jest napisana od podwórka. Nikt nie rodzi się ekspertem i wiedzę musi mieć wyłożoną w odpowiedni sposób. Panu Adamowi to się udało. Kolorowe odnośniki porządkują sposób korzystania z niej. Otwierając stronę dzięki kolorom wiem co będzie tam wyjaśnione. Jest to ciekawy klucz na przekazywanie informacji w sposób uporządkowany. Polecam tą pozycję

Waldek

Opinia z Literia.pl

Korzystam z niej czasem encyklopedycznie, czasem czytam sobie caly rozdzial, ktory mnie interesuje. Swietnie napisana, ale trzeba wlozyc troche swojej pracy, zeby naprawde sie nauczyc. Wiedza to skarb na ktory trzeba sobie zapracowac. Przyklady sa jasne, tlumaczenie nie pozostawia nic do zyczenia. Goraco polecam !

Bogdan

Opinia z Literia.pl

 

Nasz trener

Miłośnik Excela Adam KopećAdam Kopeć, czyli Miłośnik Excela 😀

Autor dwóch książek o Excelu wydanych przy współpracy z redakcją Komputer Świat:
1. Mistrz Excela w 20 dni
2. Excel w przykładach

Prowadzi kanał na YouTube pod nickiem Excel i Adam, na którym jest udostępnione ponad 500 filmów publicznie, ma ponad 4000 subskrybentów, i około 2500 tysiąca wyświetleń filmów dziennie. Prowadzi również stronę www powiązaną z tym kanałem.

Poprowadził już dziesiątki szkoleń zarówno stacjonarnych jak i online.

Wciąż poznaje nowe sztuczki i dodatki Excela oraz sposoby na jak najlepsze przekazywanie wiedzy.

Kurs PowerBI w przedsprzedaży tylko:

57 zł

Zarezerwuj miejsce dla siebie w przedsprzedażowej cenie

 W szerzeniu wiedzy o Excelu wspierają mnie ludzie z:

Entrepreneur Impet Polska